Ukryta Kamera w Obudowie Klucza Samochodowego

1037

Nowe

65,00 zł

Więcej informacji

Kluczyk samochodowy z wbudowaną mini kamerą.  Posiada naturalne kształty i wymiary zwyczajnego klucza,  dlatego zorientowanie się że to kamera graniczy prawie z cudem.Świetna jakość nagrań plus innowacyjny wygląd czynią ten produkt naprawdę doskonałym urządzeniem do kamerowania w ukryciu.


Już teraz możesz:

- przyłapać kogoś na oszustwie,        

- udowodnić komuś zdradę,

- sprawdzić czy opiekunka dobrze zajmuje się Twoim dzieckiem,


oraz wiele innych sytuacji które możesz nagrać bardzo dyskretnie, tak że osoby trzecie w ogóle się nie zorientują.

 Dzięki funkcji detekcji ruchu, oszczędzamy baterie oraz pamięć. Kamera zaczyna nagrywać w momencie kiedy wykryje ruch i nagrywa przez ok. 10 sekund i się wyłącza jeśli nie wykryje poruszającego się obiektu.

 

- Za pomocą jednego przycisku możemy zrobić zdjęcie - które jak na tak małe urządzenie posiada naprawdę satysfakcjonującą  jakość (oczywiście uzależnione jest to od warunków pogodowych oraz naświetlenia)

 

Kamera jest poręczna i szybko się ładuje, dlatego możemy mieć ją praktycznie zawsze przy sobie. Posiada możliwość rozbudowania pamięci nawet do 32 GB co daje wiele godzin filmu.


- Wbudowana dioda pokazuje nam czy urządzenie jest naładowane, w jakim urządzenie jest stanie, czy robi zdjęcie lub nagrywa film.


Po podłączeniu kablem USB dołączonym do produktu komputer automatycznie wyszukuje sterowniki. Aby zmienić czas i datę należy stworzyć w głównym katalogu produktu plik tekstowy o nazwie "time.txt" (w notatniku) i wpisać odpowiednią datę i godzinę (w formacie RRRR-MM-DD GG:MM:SS)Film pokazowy: